Авторские права

NTTS.LT yra interneto portalo svetainė, priklausanti VŠĮ "Žurnalistinių tyrimų centras"

NTTS.LT visada stengiasi, kad mūsų pateikta informacija būtų tiksli, tačiau mes negarantuojame visiško tikslumo ir neatsakome už naudojimosi informacija, pateikta ntts.lt svetainėje, padarinius.

NTTS.LT paskelbtą informaciją draudžiama panaudoti tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kitose svetainėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo. Jei sutikimas tai daryti gautas, būtina nurodyti NTTS.LT kaip šaltinį. Internete panaudota medžiaga privalo turėti aktyvią nuorodą į NTTS.LT straipsnį (ar kitą medžiagą).

Prieš naudodamiesi NTTS.LT paskelbtą medžiagą prašome pranešti mums apie tai šiuo adresu: redakcija@tts.lt

NTTS.LT turi nuorodas į skirtingus šaltinius ir svetaines visame pasaulyje. NTTS.LT jų nekontroliuoja ir negali garantuoti tokios informacijos tikslumo ir pagrįstumo. NTTS.LT neatsako ir už vartotojų komentarus ir atsiliepimus (kritiką dėl pateiktos medžiagos).

Siųsdami ir skelbdami bet kokią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus) NTTS.LT interneto puslapyje, Jūs suteikiate NTTS.LT autoriaus teises į visą šią informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus). NTTS.LT neprivalės atlyginti šios informacijos (medžiagos, duomenų, nuomonių) pateikėjui. NTTS.LT gali atkurti, platinti, skelbti, publikuoti jos interneto puslapiuose paskelbtą informaciją (medžiagą, duomenis, nuomones, komentarus), nurodydama autoriaus vardą taip, kaip yra paskelbta.

Jokie tretieji asmenys, peržiūrėję NTTS.LT portalą, neturi teisės naudoti informacijos (medžiagos, komentarų, duomenų), patalpintos NTTS.LT interneto puslapiuose be NTTS.LT sutikimo.

ВНИМАНИЕ! Ваш Интернет-браузер морально устарел. Для качественной работы сайта произведите обновление.